Тино и Атанас - Кешки да Потрае - Cuba Libre - Охрид

Тино и Атанас - Кешки да Потрае - Cuba Libre - Охрид

300 ден.
Број на карти:

 

!!! ЗА ОВА ШОУ НЕМА ПРОДАЖБА НА БИЛЕТИ ДОВОЛНО Е САМО ДА РЕЗЕРВИРАТЕ НА ТЕЛ 075 283 066 !!!

Тино и Атанас - Кешки да Потрае - Cuba Libre - Охрид 25.07.2024 старт 20:00 

Неверојатните Тино и Атанас, ѕвездите на Златна Бубамара повторно на Summer Comedy Marathon, овој пат во Cuba Libre.

За топлото добредојде ќе се погрижи Никола Тодороски. 

Специјален гостин Стефан Николовски, човекот со 1000 гласови! 

Сместувањето се врши по принцип прв дојден прв услужен.

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тино и Атанас - Кешки да Потрае - Cuba Libre - Охрид   !!! ЗА ОВА ШОУ НЕМА ПРОДАЖБА НА БИЛЕТИ ДОВОЛНО Е САМО ДА РЕЗЕРВИРАТЕ НА ТЕЛ 075 283 066 !!! Тино и Атанас - Кешки да Потрае - Cuba Libre - Охрид 25.07.2024 старт 20:00  Неверојатните Тино и Атанас, ѕвездите на Златна Бубамара повторно на Summer Comedy Marathon, овој пат во Cuba Libre. За топлото добредојде ќе се погрижи Никола Тодороски.  Специјален гостин Стефан Николовски, човек.. Category: Product #: 25.07.2024-20:00 - Cuba Libre - Ohrid Regular price: 300 ден. 300
Available from: HAHAHA.mk

За нас

ДТПУ ХАХАХА 2023 ДООЕЛ
ДАМЕ ГРУЕВ 207Д-29, 6000 Охрид
ЕМБС: 7683219 | ЕДБ : 4020023549021

Контакт

  • 075 283 066
  • hahaha.moresmiles@gmail.com

Facebook

HAHAHA.mk © 2024. UKION SHOPS