Nebojsha Gruik Solo Show  - JAZZ INN - Ohrid

Nebojsha Gruik Solo Show - JAZZ INN - Ohrid

300 ден.
Број на карти:

Небојша Груиќ соло шоу JAZZ INN 28.07.2024 старт 20:00. 

Еден од најдобрите комичари од соседството ни доаѓа дирекно од Нови Сад. Не пропуштајте! 

Шоуто е на српски јазик. 

Сместувањето се врши по принцип прв дојден прв услужен.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Nebojsha Gruik Solo Show - JAZZ INN - Ohrid Небојша Груиќ соло шоу JAZZ INN 28.07.2024 старт 20:00.  Еден од најдобрите комичари од соседството ни доаѓа дирекно од Нови Сад. Не пропуштајте!  Шоуто е на српски јазик.  Сместувањето се врши по принцип прв дојден прв услужен. .. Category: Product #: 28.07.2024-20:00 - JAZZ INN - Ohrid Regular price: 300 ден. 300
Available from: HAHAHA.mk

За нас

ДТПУ ХАХАХА 2023 ДООЕЛ
ДАМЕ ГРУЕВ 207Д-29, 6000 Охрид
ЕМБС: 7683219 | ЕДБ : 4020023549021

Контакт

  • 075 283 066
  • hahaha.moresmiles@gmail.com

Facebook

HAHAHA.mk © 2024. UKION SHOPS