ИМПРОВОКАЦИЈА - НУЦК “Григор Прличев“ - Охрид

ИМПРОВОКАЦИЈА - НУЦК “Григор Прличев“ - Охрид

300 ден.
Број на карти:

Импровокација - Summer Comedy Marathon 2024

21.07.2024 НУЦК “Григор Прличев“-Охрид старт 20:00

Билети 300 ден. 

 

Импровокација најдобрата театарска импровизација. Шоу кое секогаш е премиера! 

За ваше задоволство ќе се погрижат: 

Стрезо Стаматовски, Никола Тодороски, Филип Кипровски, Никола Јосифоски и Филип Ангеличин Жура.

Сместувањето се врши по принцип прв дојден прв услужен.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

ИМПРОВОКАЦИЈА - НУЦК “Григор Прличев“ - Охрид Импровокација - Summer Comedy Marathon 2024 21.07.2024 НУЦК “Григор Прличев“-Охрид старт 20:00 Билети 300 ден.    Импровокација најдобрата театарска импровизација. Шоу кое секогаш е премиера!  За ваше задоволство ќе се погрижат:  Стрезо Стаматовски, Никола Тодороски, Филип Кипровски, Никола Јосифоски и Филип Ангеличин Жура. Сместувањето се врши по принцип прв дојден прв услуже.. Category: Product #: 21.07.2024-20:00 - НУЦК “Григор Прличев“ - Охрид Regular price: 300 ден. 300
Available from: HAHAHA.mk

За нас

ДТПУ ХАХАХА 2023 ДООЕЛ
ДАМЕ ГРУЕВ 207Д-29, 6000 Охрид
ЕМБС: 7683219 | ЕДБ : 4020023549021

Контакт

  • 075 283 066
  • hahaha.moresmiles@gmail.com

Facebook

HAHAHA.mk © 2024. UKION SHOPS