Dzimis Tsapas - The Greek Dzinious - CUBA LIBRE - Охрид

Dzimis Tsapas - The Greek Dzinious - CUBA LIBRE - Охрид

300 ден.
Број на карти:

!!! ЗА ОВА ШОУ НЕМА ПРОДАЖБА НА БИЛЕТИ ДОВОЛНО Е САМО ДА РЕЗЕРВИРАТЕ НА ТЕЛ 075 283 066 !!!

 

Dzimis Tsapas - The Greek Dzinious - Kuba Libre

One of the dzinies comedians and skilfull imroviser Dzimis Tsapas is coming to Ohrid for the second time! 

The show is in English! 

Cuba Libre - Ohrid 12.08.2024 start 20:00. 

Comedians:

Dzimis Tsapas, Nikola Todoroski 

The reservations of the seats will be by the principle first come first served.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Dzimis Tsapas - The Greek Dzinious - CUBA LIBRE - Охрид !!! ЗА ОВА ШОУ НЕМА ПРОДАЖБА НА БИЛЕТИ ДОВОЛНО Е САМО ДА РЕЗЕРВИРАТЕ НА ТЕЛ 075 283 066 !!!   Dzimis Tsapas - The Greek Dzinious - Kuba Libre One of the dzinies comedians and skilfull imroviser Dzimis Tsapas is coming to Ohrid for the second time!  The show is in English!  Cuba Libre - Ohrid 12.08.2024 start 20:00.  Comedians: Dzimis Tsapas, Nikola Todoroski  The reservatio.. Category: Product #: 12.08.2024-20:00-Cuba Libre - Ohrid Regular price: 300 ден. 300
Available from: HAHAHA.mk

За нас

ДТПУ ХАХАХА 2023 ДООЕЛ
ДАМЕ ГРУЕВ 207Д-29, 6000 Охрид
ЕМБС: 7683219 | ЕДБ : 4020023549021

Контакт

  • 075 283 066
  • hahaha.moresmiles@gmail.com

Facebook

HAHAHA.mk © 2024. UKION SHOPS