Црн Хумор 2 - JAZZ INN - Охрид

Црн Хумор 2 - JAZZ INN - Охрид

300 ден.
Број на карти:

Црн Хумор 2 - JAZZ INN - Охрид10.08.2024 старт 20:00

Ова шоу не е за секого, особено не ако лесно те повредуваат жестоки шеги за табу теми и за се за што не е пристојно да се шегуваме. 

Ова шоу ги крши сите граници и може да биде шокантно за поединци! 

Доколку се ова погоре ти е смешно ти си вистинската публика за ЦРН ХУМОР.

Сместувањето се врши по принцип прв дојден прв услужен.

За ваше задоволство ќе се погрижат: 

Никола Тодороски, Јован Цветкоски, Зоран Донев, Никола Братучед Сиљаноски. 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Црн Хумор 2 - JAZZ INN - Охрид Црн Хумор 2 - JAZZ INN - Охрид10.08.2024 старт 20:00 Ова шоу не е за секого, особено не ако лесно те повредуваат жестоки шеги за табу теми и за се за што не е пристојно да се шегуваме.  Ова шоу ги крши сите граници и може да биде шокантно за поединци!  Доколку се ова погоре ти е смешно ти си вистинската публика за ЦРН ХУМОР. Сместувањето се врши по принцип прв дојден прв услужен. За.. Category: Product #: 10.08.2024-20:00- JAZZ INN - OHrid Regular price: 300 ден. 300
Available from: HAHAHA.mk

За нас

ДТПУ ХАХАХА 2023 ДООЕЛ
ДАМЕ ГРУЕВ 207Д-29, 6000 Охрид
ЕМБС: 7683219 | ЕДБ : 4020023549021

Контакт

  • 075 283 066
  • hahaha.moresmiles@gmail.com

Facebook

HAHAHA.mk © 2024. UKION SHOPS