Comedy Jam 1 - JAZZ INN - Ohrid

Comedy Jam 1 - JAZZ INN - Ohrid

300 ден.
Број на карти:

Comedy Jam 1 - JAZZ INN - Охрид 26.07.2024 старт 20:00 

 

Сместувањето се врши по принцип прв дојден прв услужен.

За ваше задоволство ќе се погрижат: 

Никола Тодороски, Стефан Николовски, Јован Цветкоски, Зоран Донев, Никола Братучед Сиљаноски. 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Comedy Jam 1 - JAZZ INN - Ohrid Comedy Jam 1 - JAZZ INN - Охрид 26.07.2024 старт 20:00    Сместувањето се врши по принцип прв дојден прв услужен. За ваше задоволство ќе се погрижат:  Никола Тодороски, Стефан Николовски, Јован Цветкоски, Зоран Донев, Никола Братучед Сиљаноски.  .. Category: Product #: 26.07.2024-20:00 - JAZZ INN - Ohrid Regular price: 300 ден. 300
Available from: HAHAHA.mk

За нас

ДТПУ ХАХАХА 2023 ДООЕЛ
ДАМЕ ГРУЕВ 207Д-29, 6000 Охрид
ЕМБС: 7683219 | ЕДБ : 4020023549021

Контакт

  • 075 283 066
  • hahaha.moresmiles@gmail.com

Facebook

HAHAHA.mk © 2024. UKION SHOPS