Best of Stand up 1 - JAZZ INN - Ohrid

Best of Stand up 1 - JAZZ INN - Ohrid

300 ден.
Број на карти:

Best of Stand up 1 - JAZZ INN - Охрид 22.07.2024 старт 20:00. 

Најдоброто од џез ин спакувано во час и половина. 

Сместувањето се врши по принцип прв дојден прв услужен.

За ваше задоволство ќе се погрижат: 

Никола Тодороски, Јован Цветкоски, Зоран Донев, Никола Братучед Сиљаноски. 

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Best of Stand up 1 - JAZZ INN - Ohrid Best of Stand up 1 - JAZZ INN - Охрид 22.07.2024 старт 20:00.  Најдоброто од џез ин спакувано во час и половина.  Сместувањето се врши по принцип прв дојден прв услужен. За ваше задоволство ќе се погрижат:  Никола Тодороски, Јован Цветкоски, Зоран Донев, Никола Братучед Сиљаноски.    .. Category: Product #: 22.07.2024-20:00 - JAZZ INN - Ohrid Regular price: 300 ден. 300
Available from: HAHAHA.mk

За нас

ДТПУ ХАХАХА 2023 ДООЕЛ
ДАМЕ ГРУЕВ 207Д-29, 6000 Охрид
ЕМБС: 7683219 | ЕДБ : 4020023549021

Контакт

  • 075 283 066
  • hahaha.moresmiles@gmail.com

Facebook

HAHAHA.mk © 2024. UKION SHOPS