Best of Balkan - Cuba Libre - Ohrid

Best of Balkan - Cuba Libre - Ohrid

300 ден.
Број на карти:

!!! ЗА ОВА ШОУ НЕМА ПРОДАЖБА НА БИЛЕТИ ДОВОЛНО Е САМО ДА РЕЗЕРВИРАТЕ НА ТЕЛ 075 283 066 !!!

 

Best of Balkan - Cuba Libre - Ohrid 08.08.2024 старт 20:00. 

За ваше задоволство ќе се погрижат неверојатните: 

Никола Силиќ, Ненад Стефановски, Никола Тодороски. 

Шоуто е на српски и на македонски јазик. 

Начинот на сместување се врши по принцип прв дојден прв услужен. 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Best of Balkan - Cuba Libre - Ohrid !!! ЗА ОВА ШОУ НЕМА ПРОДАЖБА НА БИЛЕТИ ДОВОЛНО Е САМО ДА РЕЗЕРВИРАТЕ НА ТЕЛ 075 283 066 !!!   Best of Balkan - Cuba Libre - Ohrid 08.08.2024 старт 20:00.  За ваше задоволство ќе се погрижат неверојатните:  Никола Силиќ, Ненад Стефановски, Никола Тодороски.  Шоуто е на српски и на македонски јазик.  Начинот на сместување се врши по принцип прв дојден прв услужен.  .. Category: Product #: 08.08.2024-20:00 - Cuba Libre - Ohrid Regular price: 300 ден. 300
Available from: HAHAHA.mk

За нас

ДТПУ ХАХАХА 2023 ДООЕЛ
ДАМЕ ГРУЕВ 207Д-29, 6000 Охрид
ЕМБС: 7683219 | ЕДБ : 4020023549021

Контакт

  • 075 283 066
  • hahaha.moresmiles@gmail.com

Facebook

HAHAHA.mk © 2024. UKION SHOPS